top of page
bg-grey.jpg

Пошук Директора заводу

bg-mobile_yellow.jpg

про замовника

До нас звернулася відома компанія, один із лідерів з виробництва молочної продукції та напоїв в Україні. У зв'язку з реорганізацією на заводі та не готовністю нинішнього Директора заводу змінювати свій підхід у роботі, було прийнято рішення залучити в компанію нового Директора заводу.

Intersect.jpg

послуга

Конфіденційний пошук передбачає дотримання найсуворішої конфіденційності при проведенні переговорного процесу з кандидатом, який цікавить нас, іноді кандидату озвучується назва компанії тільки після погодження його кандидатури з замовником.

КонфІденцІйний пошук

за 2 тижні

вакансІя закрита

HEADHUNTER
Intersect.jpg

Поставлена задача

Завдання перед нами стояло провести незалежну оцінку успішного кар'єрного шляху конкретного керівника та результатів його роботи, перевірити рекомендації, відгуки від підлеглих та дізнатися його мотивацію, чим ми могли б його зацікавити розглянути нову пропозицію про роботу.

результат

Наш Клієнт отримав результативного керівника, а кандидат отримав роботу своєї мрії

Процес рекрутингу

На приміті був конкретний управлінець, який працював на аналогічному підприємстві з високими стандартами роботи та була інформація про його професійні навички, які були дуже важливими для нашого замовника. Ми виконали повний збір інформації та оцінку проф.відповідності, провели 3 раунди переговорів.

З цим завданням ми успішно впоралися, завдяки чому ми сформували дуже привабливу пропозицію Директору заводу і він з радістю прийняв нашу пропозицію, оскільки були враховані його справжні інтереси та потреби як професійні, так і матеріальні.

Ми шукаємо та презентуємо кандидатів, поки не знайдемо того, кому Ви захочете зробити пропозицію.

img-3_5.jpg

З нами зрозуміло, прозоро та якісно, клієнт упевнений у нашому результаті

БІЗНЕС РЕСОРСЕС - Рекрутингова/Excutive Search компанія з досвідом роботи понад 16 років з бутіковим (індивідуальним) підходом у роботі зі своїм замовником. Ми маємо досвід та інструменти для якісної роботи. Нас завжди відрізняло та відрізняє якість кандидатів, адже ми це робимо з душею та повним розумінням культури та специфіки вашої галузі.

Contact
bottom of page