top of page
bg-grey.jpg

Пошук Генерального директора
представництва

bg-mobile_yellow.jpg

ПРО КЛІЄНТА

До нас звернувся за рекомендацією Business Development Manager міжнародної компанії з центрального офісу, що знаходиться в Німеччині та є одним із провідних європейських виробників високоякісного обладнання для вікон та дверей.

Intersect.jpg

ПОСЛУГА

Конфіденційний пошук передбачає дотримання найсуворішої конфіденційності при проведенні переговорного процесу з кандидатом, який цікавить нас, іноді кандидату озвучується назва компанії тільки після погодження його кандидатури з замовником.

КОНФІДЕНЦІЙНИЙ ПОШУК

за 1 місяць

ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА

EXECUTIVE SEARCH
Intersect.jpg

поставлена задача

Знайти професіонала, результативного менеджера, порядного та надійного кандидата на позицію Генерального директора представництва в Україні. Завдання ускладнювалося тим, що попередник переходив у власний суміжний бізнес і поточна ситуація була дуже критичною в Україні. Стояло питання про можливе закриття представництва, якщо новий Генеральний директор за рік не виправить фінансове становище компанії

процес рекрутингу

На першу зустріч ми поїхали вже з резюме одного з потенційних кандидатів на дану позицію, якого ми знали в роботі та були впевнені у його професіоналізмі.

Результат: Ми отримали ексклюзивні права на пошук генерального директора на два тижні. Була проведена велика і кропітка робота, але завдяки своєму досвіду роботи, професійній команді і знаючи особисто багатьох ТОП менеджерів, був сформований дуже якісний short list відповідних кандидатів у кількості 5 осіб протягом двох тижнів. Було проведено кілька етапів інтерв'ю, всебічна перевірка рекомендацій. Вибір був зроблений.

Ми шукаємо та презентуємо кандидатів, поки не знайдемо того, кому Ви захочете зробити пропозицію

Intersect.jpg
img-3_3.jpg

запропонованих кандидатів

5
img-3_4.jpg

днів до першої співбесіди

7
img-3_5.jpg

З нами зрозуміло, прозоро та якісно, клієнт упевнений у нашому результаті

БІЗНЕС РЕСОРСЕС - Рекрутингова/Excutive Search компанія з досвідом роботи понад 16 років з бутіковим (індивідуальним) підходом у роботі зі своїм замовником. Ми маємо досвід та інструменти для якісної роботи. Нас завжди відрізняло та відрізняє якість кандидатів, адже ми це робимо з душею та повним розумінням культури та специфіки вашої галузі.

Contact
bottom of page